HAKKIMIZDA

ALLES Profesyonel Ürün ve Hizmetler Sanayi ve Dış Ticaret Ltd. Şti. olarak çıktığımız yolda kendimize hedefler koyduk. Sürekli gelişen ve büyüyen, etik ticaret ilkelerine bağlı, prensiplerinden taviz vermeyen, kaliteli hizmet anlayışını tüm işlerine yansıtan bakış açısını olmazsa olmazımız olarak belirledik.

Bu süreçte partnerlerine fayda ve maliyet avantajı sağlayan, uzun yıllar istikrarlı ve artan bir şekilde çalışma ortamı oluşturan yapı içerisinde faaliyetlerini organize eden bir firma olmak en büyük hedefimizdir.

MİSYONUMUZ

Müşteri talep ve ihtiyaçlarını en doğru şekilde anlayarak en uygun çözümü, en uygun maliyetle ve en kısa sürede sağlayarak müşterilerimizin “profesyonel çözüm ortağı“ olmak, sektörün değişen taleplerini takip ederek yenilikçi ürünler ve çözümler sunarak ürün ve hizmet kalitemizle sektörde tercih edilen bir firma olmak için çalışmaktır.

VİZYONUMUZ

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, müşteri, tedarikçi ve çalışanlarına değer katmayı hedefleyen, yenilikçi ürün ve hizmetleri ile sektöre ve ülke ekonomisine katkıda bulunan, gelişen teknoloji ve yönetim trendlerini takip ederek sektörde lider ve ayrıcalıklı bir firma olmaktır.

İŞ GÜVENLİĞİ EKİPMANLARI
EL KOL KORUYUCULAR
GÖZ ve YÜZ KORUYUCULAR
BAŞ KORUYUCULAR
KULAK KORUYUCULAR
SOLUNUM KORUYUCULAR
VÜCUT KORUYUCULAR
AYAK BACAK KORUYUCULAR
İŞ GÜVENLİĞİ LEVHALARI
GENEL İŞ ELBİSELERİ
ENDÜSTRİYEL SARF MALZEMELER
PAKETLEME ÜRÜNLERİ
KARTON ÜRÜNLER
KÖPÜK ÜRÜNLER
PLASTİK ÜRÜNLER
AHŞAP ÜRÜNLER
TEMİZLİK SARF MALZEMELERİ ve EKİPMANLARI
MOP & MOP APARATLARI
TEMİZLİK BEZLERİ
YER TEMİZLİK EKİPMANLARI
CAM TEMİZLİK EKİPMANLARI
SÜPÜRGELER & FIRÇALAR
YER & CİLA PEDİ
ELDİVENLER
KAĞIT ÜRÜNLER
TEMİZLİK KİMYASALLARI
KOKU GİDERİCİ ÜRÜNLER
ODA ŞARTLANDIRICI ÜRÜNLER
KİŞİSEL TEMİZLİK ÜRÜNLERİ
GENEL TEMİZLİK ÜRÜNLERİ
MUTFAK & BANYO TEMİZLİK ÜRÜNLERİ
ÇÖP TOPLAMA EKİPMANLARI
ÇÖP TORBALARI
ÇÖP KONTEYNERLERİ
TESLİMAT

Müşteri talep ve ihtiyaçlarına en uygun maliyetle ve en kısa sürede sağlayarak müşterilerimizin “profesyonel çözüm ortağı“ olmak ana hedefimizdir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor ve %100 güvenilir teslimat garantisi sunuyoruz.

ULAŞIM

Ofisimiz konum olarak merkezi ve ulaşımı kolaydır. Müşterilerimizi ofisimize bir fincan kahvemizi ikram etmek ve numunelerimizi inceleme fırsatı sunmak üzere bekleriz.

ALLES Profesyonel Ürün ve Hizmetler San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.
 Yenişehir Mh. Sümbül Sk. No:10\101 Pendik-İST.
 Tel. / Faks : 0 216 999 36 82
 Mobil Tel. : 0 530 387 64 19
e-posta: info@alles.com.tr
e-posta: murat.sezgin@alles.com.tr